Lifting twarzy jest aktualnie najpopularniejszą me…

Lifting twarzy jest aktualnie najpopularniejszą metodą przywracania twarzy młodszego wyglądu oraz jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów chirurgii plastycznej. Zabieg ten ma na celu usunięcie nadmiaru skóry z twarzy i okolic, fałdów grawitacyjnych oraz spłycenie zmarszczek występujących najczęściej w dolnej części twarzy. Zabieg poprawia wygląd całej twarzy oraz usuwa oznaki starzenia się całej twarzy bądź wybranych okolic, na przykład czoła.

Podczas liftingu skóra twarzy naciągana jest powoli w kierunku górno – tylnym, natomiast jej nadmiar – usuwany. Typowe cięcia zazwyczaj usytuowane są w niewidocznych miejscach na skroni, w uchu i wokół niego. W niektórych wypadkach napinana jest również powięź mięśni mimicznych twarzy. Po operacji opatrunki utrzymywane są do dwóch tygodni i w tym czasie zdejmowane są szwy. W tym okresie lekarze nakazują ograniczenie aktywności fizycznej, na przykład unikanie gwałtownych ruchów oraz dużego wysiłku fizycznego. Po operacji dojść może do obrzęku bądź niewielkich wycieków krwi. Normalny wygląd twarz uzyskuje po około 10 dniach, całkowite gojenie natomiast trwa około 1 miesiąca. Ostateczny efekt operacji jest widoczny po trzech miesiącach.

Komentarze są zamknięte.


Lipiec 2018
P W Ś C P S N
« Gru    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Szukaj
Kategorie
Zdrowie
    Duża liczba osób przykłada dzisiaj mnóstwo zainteresowania do własnego zdrowia. Nic dziwnego, ponieważ powinno ono stanowić sprawę najważniejszą, gdyż tak naprawdę zdrowie mamy tylko jedno. Medycyna wciąż się rozwija, dzięki czemu można liczyć na nowoczesne rozwiązania, a także większe szanse na leczenie poszczególnych chorób. Ludzie, chociaż zabiegani, powinni znajdować czas na wizyty u lekarza, a także regularne badania, ponieważ są one niezwykle ważne w zachowaniu równowagi, a także pewności, że nic się nie dzieje. Niemal każdej osobie zaleca się badania profilaktyczne i warto co kilka lat im się poddawać. Nie należy się obawiać wizyt, ponieważ nawet jeśli pojawią się niepokojące wyniki, każda choroba, która nie jest zaawansowana, może zostać szybko uleczona, dzięki coraz większej liczbie sprawdzonych sposobów. Dbając o zdrowie, warto również zażywać witaminy, a także zdrowo się odżywiać. Właściwe odżywianie się stanowi bowiem połowę sukcesu, ponieważ dostarczając organizmowi potrzebnych składników odżywczych, można go wzmocnić, a także sprawić, że poziom samopoczucia będzie doskonały. Warto także zwrócić uwagę na prowadzony przez siebie styl życia, ponieważ ludzie tak naprawdę mocno się zaniedbują. Przede wszystkim osoby pracujące na siedząco, przy biurku, a także spędzające wiele godzin przed komputerem powinny pomyśleć o kreatywnym spędzaniu wolnego czasu, chociażby o sporcie. Z pewnością znacznie poprawi to kondycję, ponieważ jak mówią, sport to zdrowie. Ludzie często o tym zapominają, a prowadzącym biernym styl życia jest szczególnie trudno utrzymać swoje zdrowie. Bardzo często zdarza się, iż to osoby otyłe, dostające zalecenia dotyczące uprawiania sportu decydują się na tego rodzaju kroki, jednak tak naprawdę każdy powinien odnaleźć się w jakiejś dziedzinie, aby móc profilaktycznie ćwiczyć. Dla jednych może to być basen, dla innych siłownia, a dla jeszcze innych koszykówka czy piłka nożna. Posiadając tak wiele możliwości i ośrodków rekreacyjnych do wyboru, każdy powinien pomyśleć o swoim zdrowiu.