Jednym z najpopularniejszych i najczęściej wykonyw…

37Jednym z najpopularniejszych i najczęściej wykonywanych zabiegów w ramach estetycznej chirurgii plastycznej jest powiększanie piersi. Zabiegu tego dokonuje się poprzez wszczepienie pacjentce odpowiednich implantów piersiowych. Aktualnie najczęściej stosuje się tak zwane implanty solne, czyli wypełnione solą fizjologiczną, bądź też silikonowe, czyli wypełnione żelem silikonowym. Mogą mieć one różną wielkość a także kształt.

Owe cechy dobierane są za każdym razem indywidualnie do każdej pacjentki, biorąc pod uwagę dotychczasowy wygląd jej piersi oraz całą sylwetkę. W czasie zabiegu powiększania piersi implanty są umieszczane tuż pod gruczołem piersiowym bądź też pod mięśniem (co umożliwia prawidłową pracę gruczołu piersiowego w trakcie ciąży oraz karmienia piersią). Zabieg wszczepienia implantów odbywa się przez wykonanie dwóch nacięć długości kilku centymetrów w okolicach fałd podsutkowych bądź w okolicach pach czy też na granicy otoczki brodawki sutkowej. Zabieg taki trwa około 1, 5 godziny.

Komentarze są zamknięte.


Luty 2018
P W Ś C P S N
« Gru    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  
Szukaj
Kategorie
Zdrowie
    Duża liczba osób przykłada dzisiaj mnóstwo zainteresowania do własnego zdrowia. Nic dziwnego, ponieważ powinno ono stanowić sprawę najważniejszą, gdyż tak naprawdę zdrowie mamy tylko jedno. Medycyna wciąż się rozwija, dzięki czemu można liczyć na nowoczesne rozwiązania, a także większe szanse na leczenie poszczególnych chorób. Ludzie, chociaż zabiegani, powinni znajdować czas na wizyty u lekarza, a także regularne badania, ponieważ są one niezwykle ważne w zachowaniu równowagi, a także pewności, że nic się nie dzieje. Niemal każdej osobie zaleca się badania profilaktyczne i warto co kilka lat im się poddawać. Nie należy się obawiać wizyt, ponieważ nawet jeśli pojawią się niepokojące wyniki, każda choroba, która nie jest zaawansowana, może zostać szybko uleczona, dzięki coraz większej liczbie sprawdzonych sposobów. Dbając o zdrowie, warto również zażywać witaminy, a także zdrowo się odżywiać. Właściwe odżywianie się stanowi bowiem połowę sukcesu, ponieważ dostarczając organizmowi potrzebnych składników odżywczych, można go wzmocnić, a także sprawić, że poziom samopoczucia będzie doskonały. Warto także zwrócić uwagę na prowadzony przez siebie styl życia, ponieważ ludzie tak naprawdę mocno się zaniedbują. Przede wszystkim osoby pracujące na siedząco, przy biurku, a także spędzające wiele godzin przed komputerem powinny pomyśleć o kreatywnym spędzaniu wolnego czasu, chociażby o sporcie. Z pewnością znacznie poprawi to kondycję, ponieważ jak mówią, sport to zdrowie. Ludzie często o tym zapominają, a prowadzącym biernym styl życia jest szczególnie trudno utrzymać swoje zdrowie. Bardzo często zdarza się, iż to osoby otyłe, dostające zalecenia dotyczące uprawiania sportu decydują się na tego rodzaju kroki, jednak tak naprawdę każdy powinien odnaleźć się w jakiejś dziedzinie, aby móc profilaktycznie ćwiczyć. Dla jednych może to być basen, dla innych siłownia, a dla jeszcze innych koszykówka czy piłka nożna. Posiadając tak wiele możliwości i ośrodków rekreacyjnych do wyboru, każdy powinien pomyśleć o swoim zdrowiu.